• Kasy fiskalne online Posnet
Compak SYSTEMY POS Zestawy POS Zestaw gastronomiczny SMALL

Najczęściej oglądane

Zestaw gastronomiczny LARGE
5645.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny SMALL
4661.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny MEGA
6137.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny MEDIUM
5153.70 zł
Szczegóły

Zestaw gastronomiczny SMALL

Cena netto: 3790.00

Cena brutto: 4661.70

Zestaw gastronomiczny SMALL

W skład zestawu wchodzą:
  • urządzenie z ekranem dotykowym POS QUANT
  • program gastronomiczny SOGA wersja 1-stanowiskowa
  • system operacyjny Microsoft Windows10 IoT
 
POS QUANT
 
Zintegrowany system komputerowy z 15" ekranem dotykowym PCAP. Wydajność, cicha praca w połączeniu z nowatorskim wyglądem urządzenia czynią z niego idealną propozycję zarówno dla sklepów jak i restauracji czy barów. Opcjonalny monitor LCD do wyświetlania reklam dla klientów może stanowić źródło dodatkowego przychodu dla każdego lokalu.
 
Program gastronomiczny SOGA
 
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.
 
SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.
 
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu. SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.
 
System operacyjny Microsoft
 
System operacyjny Windows 10IoT został stworzony przez firmę Microsoft z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym typu POS.

Najczęściej kupowane

Zestaw gastronomiczny LARGE
5645.70 zł
Szczegóły