• Kasy fiskalne online Posnet
Compak SYSTEMY POS Zestawy POS Zestaw gastronomiczny LARGE

Najczęściej oglądane

Zestaw gastronomiczny MEDIUM
5153.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny LARGE
5645.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny MEGA
6137.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny SMALL
4661.70 zł
Szczegóły

Zestaw gastronomiczny LARGE

Cena netto: 4590.00

Cena brutto: 5645.70

Zestaw gastronomiczny LARGE

W skład zestawu wchodzą:
  • urządzenie z ekranem dotykowym POS QUANT
  • program gastronomiczny SOGA wersja 1-stanowiskowa
  • obsługa zaplecza SOGA moduł magazynowy
  • system operacyjny Microsoft Windows 10IoT
  • drukarka paragonowa NPOS
 
POS QUANT
 
Zintegrowany system komputerowy z 15" ekranem dotykowym PCAP. Wydajność, cicha praca w połączeniu z nowatorskim wyglądem urządzenia czynią z niego idealną propozycję zarówno dla sklepów jak i restauracji czy barów. Opcjonalny monitor LCD do wyświetlania reklam dla klientów może stanowić źródło dodatkowego przychodu dla każdego lokalu.
 
Program gastronomiczny SOGA
 
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.
 
SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.
 
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu. SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.
 
Moduł magazynowy SOGA
 
Najważniejszy z szerokiej gamy modułów dodatkowych uzupełniających działanie całego systemu. Rozszerza wersję podstawową o szereg funkcjonalności związanych z obsługą zaplecza restauracyjnego. Dzięki niemu otrzymujemy możliwość szczegółowego rozliczania stanów magazynowych oraz wartości magazynu. Ponadto w łatwy i intuicyjny sposób przygotujemy receptury dla potraw, obsłużymy produkcję czy skalkulujemy imprezę. Co ważne – szczególnie dla większych lokali – bez względu na ilość zamawianych stanowisk magazynowych opłata jest tylko za jedno!
 
System operacyjny Microsoft
 
System operacyjny Windows 10IoT został stworzony przez firmę Microsoft z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym typu POS.
 
Drukarka paragonowa NPOS
 
Szybka, niezawodna, wytrzymała, uniwersalna - tp w największym skrócie drukarka paragonowa NPOS. Wydruk z prędkoscią do 300mm/sek., trzy porty komunikacyjne w standardzie (USB, RS, Ethernet), zintegrowany obcinacz papieru ... to największe atuty naszego produktu.

Najczęściej kupowane

Zestaw gastronomiczny LARGE
5645.70 zł
Szczegóły