• Kasy fiskalne online Posnet
Compak SYSTEMY POS Zestawy POS Zestaw gastronomiczny MEGA

Najczęściej oglądane

Zestaw gastronomiczny LARGE
5645.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny SMALL
4661.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny MEGA
6137.70 zł
Szczegóły
Zestaw gastronomiczny MEDIUM
5153.70 zł
Szczegóły

Zestaw gastronomiczny MEGA

Cena netto: 4990.00

Cena brutto: 6137.70

Zestaw gastronomiczny MEGA

W skład zestawu wchodzą:
 • urządzenie z ekranem dotykowym POS NOIR R
 • program gastronomiczny SOGA z dowolnie wybranymi modułami dodatkowymi
 • system operacyjny Microsoft
 • drukarka paragonowa N-POS
 
POS NOIR R
 
POS NOIR R to niezwykłe połącznie nowoczesnego wzornictwa z siłą 4-rdzeniowych procesorów Intel. W przeciwieństwie do tanich rozwiązań wykorzystujących ekrany formatu 16:9 w urządzeniu zastosowano klasyczny ekran 4:3 zapewniający doskonałą kompatybilność z aplikacjami dostępnymi na rynku. Ekran spełnia wysoka normę IP64 w zakresie wodo- i pyło-szczelności. Konstrukcja wykorzystująca unikalne rozwiązanie 2-przegubowej podstawy zapewnia niezwykłe wręcz możliwości wychylenia ekranu. Optymalny dobór podzespołów zapewnia płynną i stabilną pracę aplikacji sprzedażowych.
 
Program gastronomiczny SOGA
 
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc. SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.
 
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu. SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.
 
Moduły programu SOGA
 
Decydując się na wybór naszego zestawu gastronomicznego MEGA nie muszą się Państwo zastanawiać, który z modułów będzie potrzebny. W cenie otrzymają Państwo dowolnie wybrany zestaw modułów dodatkowych.  
 
Moduły dodatkowe programu SOGA to:
 • moduł magazynowy
 • obsługa bonownika z systemem Android
 • moduł raportów własnych
 • system lojalnościowy
 • eksport danych do programu księgowego
 • obsługa drugiej drukarki fiskalnej
 • system VIU (Visual Information Utility umożliwiający obsługę ekranów kuchennych KDS i ekranów Klienta RDS)
 • moduł RCP (rejestracja czasu pracy)
System operacyjny Microsoft
 
System operacyjny Windows Posready7 został stworzony przez firmę Microsoft z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym typu POS.
 
Drukarka paragonowa N-POS
 
Uniwersalna i ekonomiczna w użytkowaniu drukarka paragonowa o prędkości wydruku do 300mm/sekundę. Doskonałą elastyczność połączeń zapewniają trzy porty komunikacyjne (USB, RS-232, Ethernet) już w standardzie.

Najczęściej kupowane

Zestaw gastronomiczny LARGE
5645.70 zł
Szczegóły