• Kasy fiskalne online Posnet

Najczęściej oglądane

Posnet Sunso WTP800
CAS A11
900.00 zł
Szczegóły
NPOS Thermal T-260
725.70 zł
Szczegóły

Posnet Sunso WTP800

Zdolna do pracy w każdych warunkach

Drukarki paragonowe z rodziny WTP funkcjonują na polskim rynku od 2005 roku. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie generowane są wydruki małego formatu (paragony niefiskalne, receptury, potwierdzenia, dokumenty magazynowe itd.). Termiczna metoda druku w połączeniu z wytrzymałą mechaniką sprawiają, że drukarki doskonale radzą sobie w najbardziej wymagającym środowisku. Zdolność do pracy w pozycji front-exit dodatkowo zabezpiecza wnętrze drukarki przed zalaniem lub uszkodzeniem obcinacza papieru przypadkowymi przedmiotami wpadającymi do szczeliny wydruku.

Wysoka wydajność

Prędkość druku modelu WTP800 wynosi 260mm/s, przez co jest to jedna z najszybszych drukarek tego typu na rynku. Wewnątrz mieści się rolka papieru o długości przekraczającej 70 metrów1 . Wrzutowy system ładowania papieru easy-load pozwala błyskawicznie załadować nową rolkę do urządzenia. Szybki wydruk i łatwa obsługa gwarantują wysoką wydajność pracy w każdych warunkach. Cechy te nabierają znaczenia wraz ze wzrostem obciążenia eksploatacyjnego.

Uniwersalność zastosowań

Model WTP800 ze względu na małe rozmiary, zdolność do pracy w dwóch pozycjach i łatwość integracji z dowolnym oprogramowaniem znajduje zastosowania w różnorodnych miejscach instalacji. W Polsce drukarki te najczęściej można spotkać na zapleczach kuchennych, w barach, na liniach produkcyjnych i systemach logistycznych.

Uproszczony proces wdrożenia

Potrójny interfejs komunikacyjny: USB+RS232+LAN gwarantuje szerokie możliwości podłączania drukarek w systemach informatycznych. Podobnie jak inne drukarki z rodziny WTP model 800 potrafi drukować tekst przesyłany bezpośrednio do portu komunikacyjnego. Zgodność z popularnym standardem komunikacyjnym ESC/POS zapewnia kompatybilność drukarki z systemami sprzedaży, produkcji i logistyki. Użytkownicy wykorzystujący systemy Windows mają do dyspozycji również sterowniki graficzne, które pozwalają stosować drukarkę WTP800 jako typową drukarkę Windows.

Długa żywotność

Przeciętna trwałość mechanizmu drukującego wynosi 150 kilometrów wydruku. Żywotność obcinacza przekracza 2 miliony cięć. Elementy nośne, oraz zawiasy pokrywy komory papieru wykonane są ze stali. Zewnętrzny zasilacz można w przypadku awarii łatwo wymienić.

Najczęściej kupowane

NPOS Thermal T-260
725.70 zł
Szczegóły