• Kasy fiskalne online Posnet
Compak TERMINALE Stacjonarne PINpad 1000SE Contactless

Najczęściej oglądane

Ingenico iCT220
Verifone VX 520
PINpad 1000SE Contactless
Verifone VX 820 DUET
Verifone V200c

PINpad 1000SE Contactless

Cechy warte podkreślenia:

  • Udoskonalona konstrukcja – Powiększone klawisze ułatwiają wprowadzanie kodu PIN, a dodatkowa ramka dookoła wyświetlacza sprawia, że jest bardziej zabezpieczony przed zarysowaniami.
  • Prosta łączność – Nowy PP1000SE Contactless może być szybko i prosto połączony przez port szeregowy lub USB z urządzeniami PC, kasami fiskalnymi oraz istniejącymi w punkcie sprzedaży terminalami płatniczymi.

PINpad 1000SE Contactless (opcjonalnie do terminala Verifone VX 520) jest uniwersalnym rozwiązaniem łączącym dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN.

Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest prostsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne. Wbudowany czytnik NFC i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają jego instalację, a wzmocniona obudowa i ramka dookoła wyświetlacza sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze wytrzymalszy.
 
Nowy PP1000SE Contactless jest dostępny z opcjonalną osłoną klawiatury (privacy shield) oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie.

Najczęściej kupowane

Ingenico iCT220