• Kasy fiskalne online Posnet
Compak KASY ONLINE Kasa Farex Online PRO 600

Kasa Farex Online PRO 600

Cechy warte podkreślenia:

  • kasa fiskalna ONline
  • transfer danych przez sieć LAN (Internet stacjonarny) lub GSM (dedykowana karta SIM) 
  • komunikacja z każdym terminalem płatniczym 
  • duża ilość portów komunikacyjnych 
  • 4 liniowy, graficzny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości
  • mechaniczna klawiatura z klawiszami raportów
  • baza towarowa 100 000 PLU
  • bardzo szybki mechanizm drukujący
  • prosty system ładowania papieru „wrzuć i pracuj”

Cena netto: 1540.00

Cena brutto: 1894.20

Kasa PRO 600 z linii Farex ONline to wydajne, systemowe urządzenie fiskalne o nowoczesnym designie, dedykowane dla średnich punktów handlowych i usługowych. W odróżnieniu od mobilnej kasy PRO 300, PRO 600 jest idealną propozycją do stacjonarnego użytkowania. 

PRO 600 jest jednym z pierwszych urządzeń na polskim rynku, które spełnia wymogi nowych przepisów dla kas fiskalnych online.

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM

Kasa Farex ONline PRO 600 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM). Dzięki równoczesnemu dostępowi do obu metod komunikacji Przedsiębiorca nie musi się martwić o bezwzględne zapewnienie Internetu stacjonarnego w punkcie handlowym, czy o słabszy zasięg Internetu mobilnego. Korzysta z takiej metody komunikacji, która w danym okresie jest dla niego dogodna.

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM

Model PRO 600 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI

Dzięki aż 6 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 600 może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifukcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, zapewniając błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW

Kasa Farex ONline PRO 600 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 600 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców.

Drukarka Novitus DEON Online
3062.70 zł
Szczegóły
Kasa Novitus NANO Online
1832.70 zł
Szczegóły
Kasa Novitus SENTO Online
2152.50 zł
Szczegóły
Drukarka Novitus BONO Online
3308.70 zł
Szczegóły
Drukarka Novitus HD Online
3923.70 zł
Szczegóły
Kasa Posnet ERGO Online
1536.27 zł
Szczegóły
Kasa Posnet BINGO Online
1720.77 zł
Szczegóły
Kasa Posnet FAWAG lite Online
1597.77 zł
Szczegóły
Kasa Farex Online PRO 300
1832.70 zł
Szczegóły