Compak Archiwum Kas Małe mobilne Farex Bursztyn Plus Czarna
 • 3-kasa_fiskalna_farex_bursztyn_plus_czarna_baner_1.jpg
 • 1-kasa_fiskalna_farex_bursztyn_plus_czarna_baner_2.jpg
 • 3-kasa_fiskalna_farex_bursztyn_plus_czarna_baner_3.jpg
 • kasa_fiskalna_farex_bursztyn_plus_czarna_baner_5.jpg
 • 1-kasa_fiskalna_farex_bursztyn_plus_czarna_baner_4.jpg

Najczęściej oglądane

Elzab Mini E 3k z klawiaturą modułową
1586.70 zł
Szczegóły
Datecs Maluch Plus Biała
1167.27 zł
Szczegóły
Farex Bursztyn Plus Czarna
1167.27 zł
Szczegóły
Posnet Ergo - PRODUKCJA ZAKOŃCZONA !
0.00 zł
Szczegóły
Datecs Semi E.KO Biała
1414.50 zł
Szczegóły
Elzab Mini 0,5K
1228.77 zł
Szczegóły

Farex Bursztyn Plus Czarna

Cechy warte podkreślenia:

 • 2 liniowy, podświetlany wyświetlacz
 • Hermetyczna klawiatura z klawiszami raportów
 • Baza towarowa 5000 PLU 
 • Szybki mechanizm drukujący
 • Uniwersalne oraz specjalistyczne funkcje dodatkowe 
 • 5 lat gwarancji na pamięć fiskalną
 • Współpraca z programem Small Business

Cena netto: 949.00

Cena brutto: 1167.27

Bursztyn Plus to nowa, udoskonalona generacja docenionej przez klientów linii kasy Bursztyn, która zyskała zaufanie i popularność dzięki optymalnemu połączeniu solidnego wykonania, niewygórowanej ceny oraz praktycznych funkcji. Nowe urządzenie oferuje komplet zalet swojej poprzedniczki oraz możliwości i parametry, które zdecydowanie podnoszą jej funkcjonalność. Bursztyn Plus jest idealną propozycją dla niewielkich punktów handlowych i usługowych, młodych, dynamicznych przedsiębiorców oraz wszelkich jednoosobowych działalności gospodarczych.
 
Kasa Bursztyn Plus współpracuje z programem magazynowo-handlowym - Small Business od wersji 5.2.2429.8393
 
DWULINOWY WYŚWIETLACZ oraz PROSTE MENU – komfort obsługi urządzenia
 
Kasa Bursztyn Plus została wyposażona w 2 liniowy wyświetlacz operatora o dużo większej rozdzielczości, z możliwością regulacji kontrastu i intensywności podświetlenia. Codzienna obsługa czy programowanie paramentów pracy urządzenia są przyjemne i komfortowe, nawet przy długim, intensywnym użytkowaniu.
Prosty system menu oraz klarowne, jednoznaczne komunikaty sprawiają, że obsługa kasy jest intuicyjna już od pierwszej chwili, a proces zapoznawania się Przedsiębiorcy lub pracownika z urządzeniem przebiega błyskawicznie i bezstresowo.
 
KLAWIATURA - gwarancja szybkości i wygody użytkowania
 
Umieszczone na klawiaturze klawisze raportu dobowego i miesięcznego pozwalają szybko, bez korzystania z menu kasy, dokonać niezbędnych formalności, nie zabierając użytkownikowi cennego czasu, ani nie odciągając jego uwagi od spraw istotniejszych.
 
Optymalne rozmieszenie i wyskalowanie klawiszy zapewnia wyjątkową ergonomię, dzięki czemu praca na kasie Bursztyn Plus będzie zawsze wygodna i przyjemna. Lepsza precyzja i optymalna czułość klawiatury pozwala na szybkie i intuicyjne wprowadzanie danych i wartości, co przekłada się bezpośrednio na sprawną oraz profesjonalną obsługę klienta.
Ponadto hermetyczna, membranowa klawiatura charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością i wydajnością, zapewniając znakomitą odporność na zabrudzenia (kurz, tłuszcz, opiłki, włosy, itp.), oraz gwarantując operatorowi niezmienny, wysoki komfort użytkowania przez cały okres pracy kasy.
 
USŁUGI CZASOWE – specjalistyczne rozwiązania o szerokim zastosowaniu
 
Niesztampowe pomysły na biznes wymagają niestandardowych rozwiązań. Dzięki wprowadzeniu funkcji rejestracji usług czasowych, kasą Bursztyn Plus mogą cieszyć się również klienci z branż, w których sprzedaje się nie tylko towar czy usługę, ale również czas. Urządzenie oferuje wydrukowanie specjalnego kwitu, na którym zarejestrowany jest czas rozpoczęcia realizacji usługi. Po wprowadzeniu do kasy numeru kwitu, urządzenie automatycznie wyliczy okres między np. przyjściem, a wyjściem klienta. Rozliczenie kupujących z czasu korzystania z np. miejsca parkingowego, placu zabaw czy wynajętej przestrzeni będzie precyzyjne i klarowne, dzięki czemu sprzedawca zyska miano uczciwego i rzetelnego.
Farex Bursztyn Plus Biała
1167.27 zł
Szczegóły

Najczęściej kupowane

Posnet Mobile HS
1597.77 zł
Szczegóły
Posnet Mobile HS Biała
1597.77 zł
Szczegóły
Posnet Mobile EU
1228.77 zł
Szczegóły