• Kasy fiskalne online Posnet

Najczęściej oglądane

Elzab D10 Popielata
2458.77 zł
Szczegóły
Posnet Temo HS
2458.77 zł
Szczegóły
Elzab D10 Czarna
2458.77 zł
Szczegóły
Posnet Temo HS
2458.77 zł
Szczegóły
Datecs DPP-255
1463.70 zł
Szczegóły
Datecs DPP-250
1070.10 zł
Szczegóły

Novitus Deon E

Cechy warte podkreślenia:

  • Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja
  • Ergonomiczna obudowa z plastiku
  • Możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych
  • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD 
  • Logo graficzne w nagłówku paragonu
  • Grafika w stopce paragonu (pod paragonem)
  • Możlwiość drukowania faktur VAT
  • Funkcja wydruku NIP Nabywcy na paragonie
  • Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
  • Możliwość wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów

Cena netto: 2290.00

Cena brutto: 2816.70

Drukarka fiskalna DEON E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
 
Jest to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów oraz Ministra Gospodarki. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacząco redukuje koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze, z pominięciem równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Kopie wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej drukarce kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell” powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący drukarkę do pracy przenośnej.
 
Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty oraz faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza "zagęszczaniem" wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.
 
Nowa wersja drukarki Deon E ma możliwość zaprogramowania i drukowania na paragonie graficznego logo użytkownika w nagłówku oraz dowolnej grafiki w stopce paragonu.
 
Dzięki specjalnej formatce użytkownik może ze swojego programu wydrukować dowolny wydruk niefisklany, również fakturę niefisklaną. Na takich wydrukach można umieszczać kody kreskowe o regulowanej wysokości, kody QR oraz dowolne z 10 zaprogramowanych wczęsniejw w pamięci drukarki pliki graficzne.
 
Drukrka ma możlwiość wydrukowania na paragonie NIP Nabywcy (również jego PESEL, REGON lub inne ID).
 
Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.
 
Jest to pierwsza drukarka fiskalna z pełną alfanumeryczna klawiaturą, ułatwiającą jej programowanie, podawanie zakresów dat lub numerów podczas wykonywania raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura drukarki z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switchach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy drukarki, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. Klawiatura wyposażona jest w klawisze bezpośredniego dostępu do takich funkcji jak: raport dobowy, okresowy, miesięczny, zegar, wydruku kopii paragonu itp.
 
Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232 za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Do każdego towaru można dodać w trzech liniach dokładny opis.
 
Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest możliwa współpraca z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid, a potwierdzenie płatności kartą lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.
 
W spodzie drukarki zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu bluetooth do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy drukarki komunikując się z komputerem, laptopem lub palmtopem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.
 
Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W drukarce DEON zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, "usypiając" poszczególne elementy, które akurat w danej chwili nie są używane, oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator drukarki jest wykonany w formie pakietu (jak np. w kamerach), który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.
 
Znajdujące się w przedniej ściance drukarki złącze karty SD (elektronicznej kopii) zakryte jest plastikową zakrywką, zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem lub zalaniem tego złącza lub przypadkowym wyjęciem karty. Również boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.
 
Jako dodatkowe akcesoria do drukarki można dokupić specjalne paski i uchwyty do pracy przenośnej, zakładane na rękę, na ramie lub do paska spodni.
Podstawowe dane
Nazwa:
DEON E
Nazwa urządzenia.
Typ:
Przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu
Typ urządzenia.
Przeznaczenie:
Praca przenośna, przewoźna, stacjonarna
Przeznaczenie urządzenia
Parametry urządzenia
Liczba towarów:
150 000
Maksymalna ilość towarów możliwych do zaprogramowania w bazie towarowej.
Liczba stawek PTU:
7
Ilość różnych wartości stawek VAT dla których urządzenie prowadzi sprzedaż towarów.
Liczba kasjerów:
Bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Ilość kasjerów możliwych do oprogramowania w urządzeniu.
Nazwa towaru:
40 znaków + 3 linie opisu towaru
Maksymalna długość nazwy towaru lub usługi możliwa do zaprogramowania w bazie.
Nośnik kopii elektronicznej:
Karta SD Novitus
Typ nośnika na jakiej rejestrowana jest w urządzeniu elektroniczna kopia paragonu.
Mechanizm drukujący
Rodzaj:
Termiczny, jednostacyjny, typu "clamshell"
Rodzaj mechanizmu drukującego zamontowanego fabrycznie w urządzeniu.
Typ:
Fujitsu FTP 628
Typ mechanizmu drukującego zamontowanego fabrycznie w urządzeniu.
Szerokość papieru:
57
Szerokość papieru na którym drukowane są paragony i raporty przez urządzenie.
Długość rolki papieru:
60
Maksymalna długość rolki papieru (wartość podana w metrach).
Wyświetlacze
Klient:
Alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Rodzaj oraz wielkość wyświetlacza na którym urządzenie wyświetla informacje klientowi.
Kasjer:
Alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Rodzaj oraz wielkość wyświetlacza na którym urządzenie wyświetla informacje kasjerowi.
Klawiatura
Rodzaj:
Alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Rodzaj klawiatury zamontowanej w urządzeniu.
Liczba klawiszy:
23 w tym 4 funkcyjne
Ilość wszystkich klawiszy służących do obsługi urządzenia.
Złącza
Złącza komunikacyjne::
1 x RS232, 1 x USB
Ilość i rodzaj złącz komunikacyjnych, do których można podłączyć obsługiwane urządzenia zewnętrzne.
Współpraca z urządzeniami:
Komputer, palmtop, laptop itp.
Wykaz urządzeń, z którymi drukarka może się komunikować poprzez swoje złącza komunikacyjne a które są przewidziane w programie pracy urządzenia.
Wymiary
Szerokość:
94
Szerokość urządzenia (wartość podana w milimetrach).
Głębokość:
229
Głębokość urządzenia (wartość podana w milimetrach).
Wysokość:
58
Wysokość urządzenia (wartość podana w milimetrach).
Waga:
0,65
Waga urządzenia (wartość podana w kilogramach).
Zasilanie
Zasilacz:
230 V, zasilacz zewnętrzny
Napięcia wejściowe i wyjściowe zasilacza sieciowego oraz wydajność prądowa.
Akumulator:
Wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
Parametry zamontowanego w urządzeniu akumulatora służącego do awaryjnej pracy urządzenia.

Najczęściej kupowane

Novitus Deon E
2816.70 zł
Szczegóły
Posnet Temo HS
2458.77 zł
Szczegóły